DOLAR: 3.76 TL
EURO: 4.71 TL

Sıla’dan Ankaralılara Konseri

1 yıl önce
154 kez görüntülendi

Sıla’dan Ankaralılara Konseri

Geçtiğimiz ay İzmir’de gerçekleştirdiği konserlerin hemen peşinden, müzikseverlerin yoğun alaka gösterdiği, her biri birer müzik ziyafetine dönüşen konserlerine devam eden Sıla, 5 ve 6 Kasım olmak üzere yeniden iki gece ardarda Ankara Congresium’da Ankaralı müzikseverlerle buluştu.

İki gece süresince kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz saatler yaşatan Sıla, konserlerini ‘Mürekkep’ albümünün açılış şarkısı ‘Lacivert’ ile açtı. Sıla, son albümünde yer alan şarkıların yanı sıra, “Oluruna Bırakö, “Sevişmeden Uyumayalımö, “Saki, “Vur Kadehi Ustamö gibi en sevilen şarkılarını da iki saat süresince Congresium’u dolduran Ankaralılarla beraber seslendirdi.

Geri vokallerde Dünya Kızılçay, Sibel Gürsoy ve Tuba Önal, tuşlu çalgılarda Burak Erkul, keman ve udda Semih Çelikel, davulda Alp Türeci, bas gitarda Cudi Genç, çelloda Özer Arkun ve gitarda Efe Bahadır’ın sahnede Sıla’ya eşlik ettiği konserlerde; ‘Alain Delon’ ve Erol Evgin’in unutulmaz yapıtı ‘Ateşle Oynama’ şarkılarında Dünya Kızılçay da sahnede vokaliyle Sıla’ya eşlik etti.

İSTANBUL’UN SILA HEYECANI!

11 Kasım’da İstanbul Volkswagen Arena’da İstanbullular ile birlikte şarkılarını seslendirecek olan Sıla’nın bu konserinin biletleri günler öncesinden tükenince, yeni bir İstanbul konseri müjdesi de gecikmedi. Sanatçı 30 Kasım’da da en sevilen şarkılarıyla İstanbul Volkswagen Arena’da sahnede olacak.

ANKARA, (DHA)

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
Yukarı Çık