DOLAR: 3.67 TL
EURO: 4.33 TL

Şevkat Yerimdar Dizisinin 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2 ay önce
332 kez görüntülendi

Şevkat Yerimdar Dizisinin 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Şevkat Yerimdar 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Şevkat Yerimdar son bölüm sonrası 11. yeni bölüm fragmanı merakla izlenmek için arama motorlarında hızla sorgulanmaya başlandı. Yeni doğan Bebek ile ne yapacaklarını şaşıran Şevkat ve Esin, son bölümde büyük bir karmaşa içerisine girmiştir. Dizinin çifti adeta ne yapacaklarını şaşırmışlardır. İşin içerisine polis de girince durum iyiden iyiye zorlaşmaya başlandı. Peki, macera ve aksiyon dolu geçen son bölümün ardından Şevkat Yerimdar 11. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte O fragman.

İşte. Fragmanda da gördüğünüz üzere bizleri etkileyici ve zevkle televizyon karşısına geçmemizi sağlayacak bir bölüm geliyor. Henüz bölümün tamamıyla ilgili bir bilgimiz yok ancak fragmandan izlediğimiz kadarıyla Esin’in kendisini Moldovyalı olarak tanıtıp bir işe girer. Girdiği iş yerinin sahiplerinin niyeti samimi olmadığı daha ilk başta belli olmaktadır. İş yeri sahipleri bir süre sonra Esin’i zorla alıkoymuşlardır. Şevkat’in bunu duyması üzerine yer yerinden oynar. Bildiğimiz Şevkat akla gelmeyecek usullerle sevdiğini kurtarmayı elbet başaracaktır. Ama neler yapacağını hiçbirimiz bilmiyoruz. Diğer yandan İsmail ile Tezene kaçmaya karar verirler. Tezene kaçmadan önce eve not bırakır. Bunu duyan anne ve babasının elleri ayaklarına dolaşır.  Bakalım yeni bölümde neler göreceğiz. Keyifle izleyeceğimiz bir dizi…

SON BÖLÜMDE YANİ 10. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI HATIRLAYALIM

Ralliyi kaybeden Bora yaptığı kazayı hafif zararla atlatmıştı. Ancak Esin’e numara yaparak kendisine tekrar yaklaşmıştı. Ayrıca Şevkat ile araları da açılmıştı Kimin bıraktığı belli olmayan ve kapıya bırakılan bir bebek Esin’le Şevkat’i yine birbirine yaklaştırır. Eski türk filmlerine benzeyen bir sahneyi burada görmek mümkün. Şevkat ve Eskin anneyi bulana kadar bebeğe birlikte bakmaya karar vermişlerdi. Fakat bu sandıkları kadar kolay değildir. Çünkü bebek bakımının  o kadar kolay olmadığını kendileri de iyi biliyordu.
İsmail, Tezene ile baş başa bir akşam geçirmeyi planlamıştı. Gülperi ve Bozkır’ı konsere göndermeyi başarır. Ancak planı olmadığı gibi de ters tepti ve olay aleyhine sonuçlandı.

Şevkat tesadüf eseri kendisine hırsızlık kumpası yapanların izini bulup, peşlerine düşer. Artık husumeti olduğu Bora ile burun buruna gelmek üzeredirler.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
wpDiscuz
Yukarı Çık kacak bahis siteleri kaçak iddaa siteleri