DOLAR: 3.97 TL
EURO: 4.90 TL

Partneriniz ile Cinsel İlişkinizin Hayatınıza Olan Etkileri

2 ay önce
82 kez görüntülendi

Partneriniz ile Cinsel İlişkinizin Hayatınıza Olan Etkileri

Her Gece Partneriniz İle Cinsel İlişkiniz Hayatınıza Olan Etkileri

 

İlişkiye girmek partnerinize olan tutkunuzun bir göstergesidir. İlgili göstermeniz ve partnerinizin üzerine düşmeniz onun ne kadar keyifli ve mutlu göreceğinizi biliyormusunuz ? bu sayede sizde kendi mutluluğunuzu otomatik olarak elde etmiş oluyorsunuz. Üzücü olan bir durum ise çocuk sahibi olan çiftlerin cinsel hayatlarında bir çöküş dönemine girdiği oluyor bu da çiftler arasında ki fiziksel temasın az olması sebebi ile birbirlerine o gerçek duyguyu aktaramıyorlar. Bu çiftlerin nadiren yatakta cinsel bir aktivite yaptıklarını biliyoruz ve bu durumu hemen düzeltmeniz gerekiyor kadınlar.

Size vereceğimiz tavsiye ile cocugunuzu yatırdıktan sonra eşinizle bu deniyimi yaşayın tekrardan fiziksel olarak ona ne kadar cok sevdiğinizi ve ona olan ilginizin hiç bitmediğini birbirinize gösterin. Hergün seks yapmak birbiriniz ile olan teması arttırdığı gibi ruhsal olarak da rahatlamanıza neden oluyor. Düşünsenize çalışıyorsunuz ve eve geldiğiniz de eşiniz ile birlikte zevk dolu güzel bir gece geçiriyorsunuz. İşte o zaman ruhunuzun doygunluk seviyesi artıp ertesi gün işe gittiğinizde daha da pozitif olmanıza neden olur. Bu durum dışa vurumcu olmanıza olanak sağlar.

Spor Yapmış Kadar Olunabiliyor

Seks yapmak dünya üzerinde kanıtlanmış en iyi egzersizlerden biridir. Diğer spor dallarından daha fazla kalori harcamanızı sağlar ve diğer spor dalları kadar etkilidir. Cinsel yaşamınızın iyi olması demek aklınızda ki kötü ve olumsuz  düşüncelerin bir an olsun yok olması demek hepimiz bu durumdan kurtulmak için belirli yöntemler deniyoruz fakat alkol dahi alıp sarhoş olsak olumsuzlukları kafamızda daha da büyütüyoruz. Seks yaparken bunların hiç birini hatırlamaz ve sadece elde ettiğiniz zevke odaklanıp .ok daha keyifli bir gece geçirip kendinizi ertesi güne hazırlamanız bu kadar kolay olacaktır. Seks dediğimiz birlikteliği arttıran bir eylemdir. Partneriniz ile aranızda konuşmadan iletişim kurmanızın en önemli ve en etkili yoludur.

Gerginlik Durumunda Anlayışlı Olun

 

Tartıştıgınızda ya da kavga ettiğinizde partneriniz ile seks yapmaya çalışın birbiriniz ile anlaşmanız ve birbirinizi affetmenizin ne kadar kolay olacağını görün. Herşeyi bir kenara bırakın  ve şimdi söyleyeceklerime kulak verin. Partnerinizi cinsel acıdan etkilemek ve onların gözlerinde ki size bakarken ki parıltıyı görmek özgüveninizi aşırı bir biçimde arttırarak benzersiz bir mutluluk yaşamanızı sağlar.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
Yukarı Çık