DOLAR: 3.76 TL
EURO: 4.71 TL

Oh Land Konser İçin Türkiye’ye Gelecek mi?

1 yıl önce
166 kez görüntülendi

Oh Land Konser İçin Türkiye’ye Gelecek mi?

Bugüne kadar yazdığı besteleri, renkli sesi ve synth melodileriyle dolu dört albümünü ve bir EP’sini dinleyicilerle buluştan, popüler electro-pop tarzını enerjik sahne performansı ile sunan Oh Land, 29 ve 30 Kasım’da İstanbul’da IKSV Salon, 1 Aralık Jolly Joker Ankara ve 2 Aralık gecesi ise Container Hall İzmir’de sahne alacak.

Oh Land, Kopenhag’da orgcu Bendt Fabricius ve opera sanatçısı Bodil Øland’ın kızı olarak dünyaya geldi. Danimarka Krallık Balesi talebesiyken, bel fıtığı ve omurilik kırılması hasebiyle, dans kariyerini sonlandırıp, müzikle ilgilenmeye başladı.

Çıkış albümü Fauna’yu 2008 seneninde kendi ülkesinde yayınlayan Oh Land, o günden bu yana yayınladığı single’lar , ‘Wolf and I’ ‘Son of a Gun’ , ‘Renaissance Girls’ ve ‘Pyromaniac’ ile büyük beğeni kazandı.

Kendi ülkesinde yayınlanan Voice Junior of Danmark’da jüri azalığı ve vokal koçluğu yapan, ara ara bir takım ehemmiyetli filmlerde rol alarak oyunculuk kabiliyeti ile de dikkat çeken Oh Land, geçtiğimiz Şubat ayında New York’ta ilk çocuğunu dünyaya getirdi.

Orkun Serhan SUFRACI/İSTANBUL,(DHA)

Oh Land Konser İçin Türkiye’ye Gelecek mi? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
Yukarı Çık