DOLAR: 3.76 TL
EURO: 4.71 TL

Nejat İşler Yolunda!

1 yıl önce
158 kez görüntülendi

Nejat İşler Yolunda!

Turgutreis Semti’ndeki Turgutreisspor Arena’da yapılan karşılaşmada rakibine oranla daha tesirli bir futbol ortaya koyan Gümlüşlük, İhtilal Durmuş’un 35 ve 86’ncı dakikalarda attığı iki golle neticeye gitti. Yarışma esnasında son derece heyecanlı olduğu gözlenen Nejat İşler, bilhassa gollerde büyük heyecan yaşarken, 90 dakika nihayetinde, “Sezona galibiyetle başladık. Çok mutluyuz” dedi.

Karşılaşmanın ilk devresini Turgutreissporlu taraftarlarla, ikinci yarısını Nejat İşler’le beraber Gümüşlük Gençliksporlu seyircilerin arasında izleyen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, şöyle diye konuştu:

“Bodrum’u Muğla Süper Amatör Lig’de Turgutreis, Gümüşlük ve Ortakent takımları temsil ediyor. Üçü de birbirinden kuvvetli ekipler. Sezonun ilk derbisini iki takımın taraftarları el ele, yöneticileri yan yana izledi. Bu şöleni hazırlayan futbolculara, taraftarlara, kulüp başkanlarına teşekkür ediyorum. Demek ki futbol taraftarıyla, futbolcusuyla, yöneticisiyle birlik beraberlik içinde oynanınca şölen havasına dönüşüyor. Spor benim hayat tarzım. Tüm semt takımlarımızı destekliyorum, benim için kazanan kaybeden yok.”

Nilüfer DEMİR / BODRUM (Muğla), (DHA)

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
Yukarı Çık