DOLAR: 3.76 TL
EURO: 4.71 TL

Meksikalı milyarder Amodio, yeni yatıyla Bodrum’da

1 yıl önce
229 kez görüntülendi

Meksikalı milyarder Amodio, yeni yatıyla Bodrum’da

Amodio’nun, Küdür Yarımadası’nda malikaneye çevirmeyi düşündüğü bir oteli satın almak için tanınmış kişi bir emlakçıyla müzakereler yaptığı belirtildi.

Meksika’nın başkenti Mexico City’de yaşayan ve polo sporunun önde gelen isimlerinden olan, giyim mağazaları zinciri sahibi milyarder Mouricio Amodio, geçen 24 Temmuz’da ailesiyle özel jetiyle İstanbul’a geldi. Buradaki bir tersanede iki senede yapılan 9 metre genişliğinde, 50 metre uzunluğunda, ikisi suit altı kamarası, güvertesinde iki jakuzisi ve spor merkezi ile uydu haberleşme sistemi bulunan 40 milyon Euro’ya mal olan yatını teslim alıp, tatil için Ege Denizi’ne açıldı. Öncelikle Muğla’nın Marmaris kazası ile Yunanistan’ın Rodos ve Sömbeki (Simi) Adaları’na giden Amodio ve ailesinin yatı, bir gün evvel Bodrum’a gelere, demirledi. Amodio, yatta sık sık spor yaparken, eşi Gionina Amodio, çocukları Daniel ve Rodrigo Amodio ve gelinleri Carmen Amodio ile Luisa Amodio, gün soyu jetski, su jeti ve su kayağına bindi.

‘MALİKANE YAPMAK İÇİN OTEL ALACAK’

 
Öğleden sonra Yalıkavak Semti’ndeki lüks bir beach clupta ailesi ile beraber eğlenen Amodio Ailesi’nin ünlü bir emlakçı aracılığı ile Küdür Yarımadası’ndaki 25 odalı, 18 milyon euro ücret biçilen bir butik oteli malikaneye çevirmek için satın almak istediği öne sürüldü. Satın almayı düşündükleri butik otele gittikçe incemelede yapan Amodio Ailesi, Bodrum’un tarihi mekanlarını da gezip, resimlerini sosyal medyadan paylaştı. Amodio Ailesi’nin tatillerine Bodrum’un hemen peşinden Yunanistan’ın Mikonos Adası’nda devam edeceği kaydedildi.

Amodio Ailesi’nin deposu dolu olduğunda 5 bin mil yol yapabilme kapasitesine sahip yatı ‘Giaola Lu’nun 28 Eylül- 1 Ekim tarihleri arasında Monaca Yat Fuarı’na katılacağı da belirtildi.

Yaşar ANTER / BODRUM(Muğla), (DHA)

Meksikalı milyarder Amodio, yeni yatıyla Bodrum’da Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
Yukarı Çık