Cumartesi, Nisan 21

Künye – İletişim

İnsan doğar, büyür ve doğduğu andan itibaren yaşam mücadelesi vermeye başlar. Bir çocuk yaklaşık 6-7 yaşından sonra hayatın olağan akışına kendisini kaptırır ve öğrencilik yaşamı ile hayata başlar. Her ne kadar uzun tatiller olsa da aslında öğrencilikte bir iştir. Okullar öğrencileri geleceğe hazırlar. Okul süreci bittikten sonra iş hayatına atılması kaçınılmazdır. Bunlar yaşanırken insanın yeme, içme barınma gibi ihtiyaçlarının yanında en büyük gereksinimlerden bir tanesi de dinlenmek ve gezmek gelir.  Her insanın duygu, düşüncesi farklıdır. Bazı insanlar deniz kıyısından vazgeçemezken bazılarımızda karadenizin eşsiz güzelliklerine hayran kalır durur. Durum böyle olunca bizlerde ülkemizin gezilecek, güzel vakit geçirilecek yerlerini bir araya topladık.

Hayatın getirdiği yorgunluklar insanı yıpratır. Herkesin yaşamı ve geliri de farklıdır. Bu yüzden bazılarımız çok tatil yapar bazılarımız ise bulduğu en ufak fırsatta bir yerlere kaçar ve kendisini biraz olsun şehir yaşamından uzaklaştırır. Tatil süresi çok olanlar için de tavsiyemiz bir o kadar fazla. Sizde iş yaşamından ve hayatın yorgunluğundan sıkıldıysanız, en azından hafta sonu gidebileceğiniz, yorgunluğunu atabileceğiniz bir yer arıyorsanız size önerilerimiz var 🙂 Sağlıcakla kalınn..

 

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2015 Guzelyerler.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. Guzelyerler.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar Guzelyerler.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Siteniz.com. However, sometimes the siteniz.com uses third parties to process your information. siteniz .com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the siteniz .com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Siteniz.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the siteniz .com and its services. When you use Siteniz.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Guzelyerler.net cookies section of our full Privacy Policy.

Hukuka Aykırılık Bildirimi

Firmamıza ait olan www.guzelyerler.net in yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri sozmuzik00@gmail.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.