DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.67 TL

Kelebekler Vadisi Fethiye

Kelebekler Vadisi Fethiye

Kelebekler Vadisi Muğla

Kelebekler Vadisi Fethiye, Muğla ili ve Fethiye ilçesi ölüdeniz belde sınırları içerisinde bulunan Kelebekler Vadisi’ne ölü denizden kalkan tekneler ile sağlanıyor. Ölü denize 3-4 mil uzaklıkta, olan ve etrafı 350 metre yükseklikteki dağlarla çevrili bu vadiyi farklı tipteki tırmanış noktaları ve değişken yüzeyi nedeniyle, bir rehber eşliğinde daha kolay gezebilirsiniz.

Kelebekler Vadisi Konaklama Ve Yeme İçme

Kendine has doğal yaşamı olan bu özel yerde ziyaretçilerine çadır ve ağaç evlerde konaklama imkânları sunuluyor. Yeme içme konusunda ise  bolca restoran ve cafe de var. Kelebekler Vadisi Masmavi denizi harika doğası ile mutlaka gidilmesi, görülmesi gereken bir yerlerden biri. Vadiye ayak bastığınız andan itibaren nasıl bir cennete düştüm diye şaşırabilirsiniz.

Doğa Sevenlerin Uğrak Yeri  Kelebekler Vadisi

Mavi mi ve yeşilin, sağladığı bu sonsuz bu ferahlığın bu huzurun adi yok! Her bir adımda bambaşka bir tınısı karışıyor kulaklarına Doğa sevenler  için Kelebekler Vadisi  kamp ve turizmin  en iyi adreslerinden biri diyebiliriz Fethiye Kelebekler Vadisine gittiğinize hiç pişman olmazsınız.

Yazar: Dilek Soyak

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
Yukarı Çık