DOLAR: 3.94 TL
EURO: 4.86 TL

Kadınların Öpüşürken Dikkat Etmesi Gerekenler

2 ay önce
97 kez görüntülendi

Kadınların Öpüşürken Dikkat Etmesi Gerekenler

Kadınların Öpüşürken Dikkat Etmesi Gerekenler

 

Sevgili kadınlar eğer iyi öpüşmek istiyorsanız kesinlikle işinizi aceleye getirmemeniz gerekmektedir. Durumu kontrol altına almak için ağır ağır hareket etmeli ve gerçek doygunluğa ulaşmadan başlangıcınızın güzel olması gerekmektedir. Bunun içinde partnerinizin dudağının kenarına ufak ufak dokunuşlarla öpücükler kondurmalısınız. Bu hareketleri yaparken partnerinizin ne kadar hoşuna gittiğini anlayacak ve sizin de aldığınız zevkin en üst düzeyde yaşamanızı sağlayacaktır. Ancak öpüşmeden önce ağız kokunuza dikkat etmeniz gerekmektedir. Hele ki partneriniz ile ilk öpüşmeniz olacaksa sizin için sonraki durumlar biraz zor geçebilir.

 

Temizlik Büyük Önem Taşıyor

 

Ağzınızın koktuğunu düşünüyorsanız eğer naneli sakız çiğneyerek durumu kurtarabilirsiniz. Ya da evdeyseniz dişlerinizi hemen fırçalayıp bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. İlk öpüşmelerde ağız şekliniz çok önemlidir. Acele ile yapılan öpüşme pek hatırlanacağını düşünmüyorum. Öncelikle ilk öpüşme esnasında 2-3 dk boyunca ağzınızı kapalı öpüşmeye başlayın sonrasında partneriniz ve sizin dudaklarınız birbirini şekillendirecektir. Ağzınızın tamamen açık olması partnerinizin için kötü bir görüntü olacaktır. En güzel öpüşme şekli Fransız öpücüğü dediğimiz dudaklarınızı hafifçe aralayarak öpüşmek, öpüşürken de partnerinizin uyumunu takip ederek dilinizin ucunu partnerinizin kabul etmesini sağlayarak devam eden ve gelişen durumlarda partnerinizin de dilini kabullenmeniz öpüşmenize ayrı bir tat kazandıracaktır.Bu öpüşmede önemli olan dişlerdir dişlerinizin ön planda olmamasına dikkat ediniz. İçten içe yapacağınız bu öpüşmede gözlerinizi kapatmanız çok önemlidir.

 

Gözlerinizi Kapatabilirsiniz

Gözleriniz kapatıp o an ki akışa bıraktığınızda kendinizi doğal olarak dudaklarınız ne yapması gerekiyorsa onu yapacaktır. Öpüşme esnasında da gözlerinizin açık olması ve göz göze gelmeniz sizi öpüşmenin değişik bir zevk yaşatacaktır. Bunu mutlaka denemelisiniz. Öpüşürken beden dilinizi kullanmanız öpüşürken birbirine sıfır noktasına kadar yaklaşmanız hafif nefes sesleriniz ile ortamı daha da ateşlenmesine sebep olacaktır. Bu sizin ve partnerinizin öpüşmenizi daha da ateşleyip heyecanlanmanızı sağlayacaktır. Ellerinizin önemi de çok büyüktür. Öpüşme esnasında ellerinizin hareketsiz kalmak yerine partnerinizin ellerini tutmak ilk etkili yöntemlerden biridir. Sonrasında ise elleriniz ile partnerinizin vücudundan yukarı doğru boynuna ellerinizi koyarak ona kendinizi hissettirmenize neden olacaktır. Buna partneriniz de karşılık verecektir.

Kadınların Öpüşürken Dikkat Etmesi Gerekenler Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
Yukarı Çık