DOLAR: 3.94 TL
EURO: 4.86 TL

Gelin Makyajı İçin Ünlülerden İlham Alın

2 ay önce
80 kez görüntülendi

Resim bulunamadı

Gelin Makyajı İçin Ünlülerden İlham Alın

 

Daha önce ki yıllarda kimsenin böyle bir problemi yoktu sanırım. Tek tük modeller vardı şimdi ki gibi çok geniş bir yelpazeye sahip değildi saç tasarımları. Şimdi ki gibi o zamanlarda arama motorlarında saç stilleri ya da makyaj örnekleri diye arama yapmıyorduk.  Kuaför ve makyöz neyi nasıl yapmak istiyorsa öyle yapıyordu. İçinde bulunduğumuz çağ içerisinde ise çok fazla stil var ve hangisini seçmek istediğimize bir turlu karar veremiyoruz. Bu da kuaförde ya da o an  bulunduğunuz ortamda çok bunaltıcı bir durum söz konusu oluyor. Tüm bunlar için sizlere bir araştırma yapıp kimlerden ilham alabilirsiniz onları size sunuyoruz.

RachelWeisz

RachelWeisz’in sac ve makyajından biraz bahsedelim size siyah tonlardan oluşan ve kusursuz çizgiler ile devam eden kusursuz makyajı bunun yanı sıra içinde parıltılar bulunan göz farı ile kendi düğünlerinde parlamak isteyen gelin kızlarımız için gayet uygun.

 

GinniferGoodwin

GinniferGoodwin’in ise doğal hali ile göz dolduran pürüzsüz bir cilt, kusursuz kaşlar zarif bir dudak dikkat ceken gözler. Her yönü ile bulunmaz bir hint kuması gibi görünen ünlülerimiz arasında yer alıyor. Örnek almak isteyeceğiniz insanlar arasında yer almaktadır.

JessicaAlba

Ağır göz makyajı ile düğününde bambaşka biri olarak davetlilerin karşısına çıkmak isteyen gelinler için önerimiz olan bu ünlü sizi kıskanılası bir güzellik olarak görecek olan davetliler gözlerini sizden alamayacaklar hatta makyajını nerden yaptırdın diye gelip soranlar dahi olacak. Bence herkes düğünlerinde ki makyaj için bu kadını örnek almalı.

 

EmiliaClarke

Beyaz tenliler için daha uygun bir makyaj gibi görünse de kimi zaman tercih edilmeyeceği ortada. Koyu renklere ağırlık veripte işin eğlence kısmını kaçırmak istemeyenler için gelin makyajlarınızda biraz renk deneyebilirsiniz. Bu arada sakın ha sakın kuaförlerde yapılan pembe göz makyajı var ya onlardan bahsetmiyoruz bile siz siz olun onu yapmayın yaptırmayın. Bahsettigimiz şey Gri ile karıştırılmış mavi tonları yada Altın tonları ile harmanlanmış açık yeşil tonlarını kullanabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
Yukarı Çık