DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.66 TL

Forum Aydın

4 ay önce
248 kez görüntülendi

Forum Aydın

Forum Aydın 2007 yılının eylül ayında temelleri atılarak yapımına başlanan ve bir yıl aradan sonra açılarak hizmet vermeye başlayan Aydın’ın simge alışveriş merkezlerinden bir tanesidir. Açıldıktan sonra kente ticari ve turistik açıdan hareketlilik kazandıran alışveriş merkezi birçok ziyaretçinin dikkatini çeken noktalardan bir tanesidir. Aydın’ın Adnan Menderes Üniversitesine oldukça yakın bir konumda bulunan AVM birçok öğrencinin uğrak noktalarından birisi. Multi Türkiye firması tarafından yapılıp işletilen AVM firmanın Ege bölgesindeki 3. Yatırımı olarak dikkat çekmektedir. Kentin en hareketli noktalarından olan AVM Adnan Menderes Bulvarı’na 2 kilometre uzaklıkta yer almaktadır.

Ege’nin Gözdesi: Forum Aydın

aydin-forum

2008 yılının Eylül ayında hizmet vermeye başlayan kültür merkezi yıl boyunca birçok renkli aktiviteye ve etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Her yaştan ziyaretçinin ilgi odağı olan Forum Aydın 30.000 metrekarelik alana kuruludur. Alışveriş merkezinde Boyner başta olmak üzere Mediamarkt ve Kipa gibi birçok ünlü mağaza bulunmaktadır. Forum Aydın’da 7 salonlu son teknoloji Cinemaximum sinemaları bulunmaktadır. Uluslararası markların yer aldığı 100’e yakın mağazası, eğlence merkezleri, restoranları ve kafeleri ile Aydın ilinin en gözde ve en büyük alışveriş merkezidir.

Forum Aydın sahip olduğu açık hava konsepti ile farklı bir tarz yansıtmış bulunduğu bölgenin kültürüne uyumlu bir hale bürünmüştür. Alaturka kiremitleri, ahşap pergolaları, havuzları, bölgeye has ağaçları ve bitkileri ile donatılmış sahip olduğu üstü açık terasları, taş kaplı sokakları ve renkli meydanlarıyla müşterilerine oldukça otantik bir tema sunmaktadır. Ziyaretçilerin oldukça keyifli dakikalar yaşayabileceği bir yer olan Forum Aydın tüm Aydınlı ziyaretçilerini beklemektedir.

Nasıl Gidilir?

Aydın orta merkez mahallesinde bulunan AVM’ye araçla İzmir – Denizli otoyolundan Denizli yönünde ilerleyerek Adnan Menderes bulvarına geçebilir, daha sonra bulvardan 1 kilometre ilerleyerek Forum Aydına ulaşabilirsiniz. AVM haftanın her günü saat sabah 10 ile gece 23 arasında açıktır.

Forum Aydın Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
+90 256 218 14 00

Forum Aydın Mail Adresi
info@forumaydin.com

Forum Aydın Web Sitesi
www.forumaydin.com

Forum Aydının tüm renkliliği ve çeşitli etkinlikleri ile müşterilerini beklemektedir. Aydın ilinin en meşhur noktalarından bir tanesi olan alışveriş merkezi gezi rotanızda mutlaka yer alması gereken yerlerden bir tanesi!

Forum Aydın Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
Yukarı Çık