DOLAR: 3.76 TL
EURO: 4.71 TL

Felsefeci ilk defa başrolde!

1 yıl önce
200 kez görüntülendi

Felsefeci ilk defa başrolde!

İkinci Bahar, Yedi Tepe İstanbul, Bir İstanbul Masalı ve Seksenler gibi efsane dizilerle seyircinin gönlünü kazanan Yasemin Çonka, Yaşamak Güzel Şey filminin başrolünde sinema sevlerle buluşmaya hazırlanıyor.

“SENARYO BANA İYİ GELDİ, FİLM DE SEYİRCİYE İYİ GELECEK”

Yıllardır sinema filmi önerileri alan; ancak şimdiye kadar içine sinen bir hikaye olmadığı için kabul etmeyen Yasemin Çonka Yaşamak Güzel Şey’in senaryosundan çok etkilendiğini belirtti.

İlk kez sinema filminde başrolde yer alacak olan Çonka ‘ Yaşamak Güzel Şey’in daha senaryosunu okurken etkinlendim. Bol bol gülümsedim. Birazcık hüzünlendim. Hayatı sorguladım ve hayatın gerçek güzelliklerini tekrar anımsadım. Senaryoyu okumak dahi bana iyi geldi. Bitirince kendimi iyi hissettim. Sanırım filmi izleyen seyircilerimiz de kendini iyi hissedecek…” diye konuştu.

5 SENE AYNI SETTE ÇALIŞTILAR FAKAT İLK SEFER BERABER OYNAYACAKLAR

Yaşamak Güzel Şey filminin başrolünü paylaşan Yasemin Çonka ve Müfit Can Saçıntı Seksenler dizisinde 5 sene beraber çalışmalarına karşın ilk sefer beraber kamera karşısına geçecekler.

5 sene süresince Seksenler’in yönetmenliğini üstlenen Saçıntı ve dizinin en sevilen karakterlerinden Nazlı’ya hayat veren Çonka, Yaşamak Güzel Şey filminde rol arkadaşı olacaklar.

NİSAN’DA VİZYONDA!

Yaşamak Güzel Şey, Mandıra Feylesofu filmleriyle milyonlarca seyirciye erişen Müfit Can Saçıntı’nın yönettiği üçüncü sinema filmi olan Yaşamak Güzel Şey’in çekimleri Kasım ayında başlayacak. Merakla beklenen film Nisan ayında vizyona girecek.

Felsefeci ilk defa başrolde! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
Yukarı Çık