DOLAR: 3.97 TL
EURO: 4.90 TL

Erkeklerin En Çok Nefret Ettiği Kadın Tipleri

2 ay önce
97 kez görüntülendi

Erkeklerin En Çok Nefret Ettiği Kadın Tipleri

Erkeklerin Nefret Ettiği Kadın Tipleri

 

Bir çoğumuz kusursuz ilişki aramaya zorlarız kendimizi fakat ne yazık ki öyle bir şey yok kusur her insanda vardır. Bu nedenle ilişkilerinizde mükemmeli istiyormuş gibi davranmak pek de iyi bir fikir değil. O yüzden karşınızda ki kişi ile bir ilişkinin temellerini atmak istiyorsanız eger ilk önceliğiniz kusurlarını görmezden gelebilmek sonrasında ilişkiniz başladığında ikinizin de kusurlarını törpüleyeceksiniz. Tüm kusurlarınızı törpüleyemezsiniz bunu da bilmelisiniz. Kişilerin partnerlerinden beklentilerini sürekli yüksek tutmak çok çeşitli olsa da bir çok erkek de tıpkı kadınlar gibi ne istemedikleri hakkında daha rahat uzlaşabiliyor. Bu kısımda erkeklerin nefret ettiği kadın tiplerine bir göz atalım.

 

Evde de İşte de Patron

 

Erkekler genel olarak işleri yada meslekleri gereği çok fazla yöneticiler ile muhattap olmak zorunda kalıyor. Bu nedenle evlerine girdiklerine huzurlu ve daha az sorumlu olduğunu hissetmek istiyor. İşten eve gelirken sadece günün yorgunluğunu atıp dinlenmeyi hayal ediyorlar. Fakat evde kendisini bekleyen Sevgilisi/Eşi karakteri gereği iç güdüsel olarak yöneticilik ruhu taşıyan kadınlar ağır basabiliyorlar. Erkekler karşılarında eleştiren ve yin emirler yağdıran bir kadınla baş başa kalıyor. Ancak bu  tarz davranışlar erkeklerin pek de hoşuna gitmiyor.

 

Ben Bencilliği

Bir çoğumuz ilişkilerimizde çoğul olmak yerine birey olmayı seçiyoruz fakat o çoğulluğu yaşamayı isteyen erkekler ise karsılarında ki kadından bunu göremediklerinde ilişkilerinde ki mutsuzluğu tüm hayatlarına yansıyabiliyor. Kadın ben demeye başladığında bencilliğinin hat safhasına ulaştığı zamanlarda erkek kadından sürekli uzaklaşma çabası içerisine giriyor. Tüm o yapılan sohbetlerin içerisinde kadının sürekli ben şöyleyim ben buyum ben büyüğüm gibi cümleler sarf etmesi erkekler tarafından itici gelmektedir.

 

Takıntılarınızdan Kurtulun

 

 

Güzel başlayıp ve keyifli süren ilişkilerinizi neden takıntılarınız ile boğuyorsunuz ? seviyor ve seviliyorsunuz bunu keyfini sürmeniz gerekirken sürekli içinizi bişeylerin kemirmesine izin vermeyin. Bir kadının erkeğin çevresinde sürekli bir dedektif gibi dolaşması erkeği ne kadar yorduğunu ve nasıl bir zor duruma soktuğunu bilemezsiniz.  Bırakın dilediğiniz gibi ilişkinizi ve hayatınızı yaşayın birlikte geçireceğiniz güzel günlerinizi düşünün sadece.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
Yukarı Çık