DOLAR: 3.94 TL
EURO: 4.86 TL

Erkek İlk Buluşmadan Sonra Neden Aramaz ?

2 ay önce
105 kez görüntülendi

Erkek İlk Buluşmadan Sonra Neden Aramaz ?

Erkek İlk Buluşmadan Sonra Neden Aramaz

 

Kendinize hoş gelen bir erkek ile tanıştınız ve onunla baş başa buluşmaya karar verdiniz. Buraya kadar hiçbir sorun görünmemektedir. Ama randevudan sonra sizi 2nci kez aramadı ise bu durumda kendinizi üzüyorsanız olayın gerçek yüzünü anlamak için aynayı kendinize çevirmeniz gerekmektedir. İlk buluşmada hareketleriniz ve karşınızda ki ile konuşma tarzınızı sorgulayın bu ilk buluşmalarda her 2 taraf için de çok önemlidir. Biraz sonra anlatacaklarım gerçekler ile yüzleşmesine yardımcı olacaktır.

İlk Buluşma İzlenimleri  Önemlidir

İlk buluşmalarda yanlış sorular sormaktan kaçının Kadınlar ilk buluşmalarda cok fazla soru sormaya başlarla bunun nedeni ise hoşlandığınız kişiyi daha hızlı tanımak ile ilgilidir. Fakat kadınların yaptığı en buyuk hatalardan biride budur. İlk buluşmada hemen tanımaya çalışmayınız sorular sorun fakat konu içeriğine uygun şeyler sormanız gerekmektedir. Bir konu hakkında karşınızda ki kişi ile konuşuyor ve bu konuda karşı tarafın düşüncesinin ne olduğunu bu durum başına gelse ne yapabilir diye bu tarz sorular sorarak partnerinizin direkt olarak özel hayatını işleyen sorular sormak yanlış olacaktır. Sorularınızın dozunu kaçırmamanızda önemli sorularınızı doğru bir biçimde ayarlayama çalışmalısınız.

İlk buluşmada sormamanız gereken en önemli konular ise Din,Siyaset ve eski sevgililer ile ilgili sorulan soruların ardından karşınızda ki kişiyi o an kaybetmenize neden olur. Hoşlandığınız erkek ile eger alkollü bir mekanda buluşmayı tercih ediyorsanız da sarhoş olmamanız konusunda sizi uyarıyoruz. Çünkü erkek dışarda iken yanında sarhoş bir kadın görmek istemez. Çevresel etkenlerden ötürü rahatsızlık duymaya başlayacaktır. Ayrıca sizi evinize kadar taşıması da cabası ve ertesi gün telefon rehberinde bile yer alamazsınız.

Okundukça Anlaşılabilir Olun

Diğer bir seçenek ise ilk buluşmalarda kadın seksi, gizemli ya da zayıf görünmek için yemek yemeyi tercih etmez buda karşımızda ki kişinin rahatsız olmasına neden oluyoruz. Restorantta buluştuysanız yemeğinizi yemekten çekinmeyin cunku sizi bu konuda garip bulursa diğer konularda da garip bulacaktır. Sizi aramamasının nedenlerinden biridir. En önemli konu kendinizi çok fazla anlatmayın. Kadın dediğin kitap gibidir okundukça anlaşılmalıdır. Çokta sessiz kalmayın rahat davranmanız bu durum için pek hoş karşılanmamaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
Yukarı Çık