DOLAR: 3.67 TL
EURO: 4.33 TL

Düden Şelalesi | Düden Waterfalls Antalya

1 yıl önce
126 kez görüntülendi

Düden Şelalesi | Düden Waterfalls Antalya

Düden Şelaleleri, Düden Waterfalls Antalya

Düden Şelaleleri Antalya’da gezilecek yerlerin başında gelmektedir. Düden Şelaleri, çünkü şelale iki koldan akmakta ve Akdeniz’e dökülmektedir.

Antalya Düden Şelaleleri Kepez’deki Hidroelektrik Santralinden suyu alıp Düden Çayı ile iki ayrı şekilde Akdeniz’e akmaktadır. Şelaleler aşağı Düden ve Yukarı Düden olarak ayrılmıştır. Yukarı Düden olarak bilinen bölgede bolca piknik alanı bulunmakta, ister öğrenci gurubu, ister çift, ister aile olarak harika bir doğal cennette yeşillikller üzerinde keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.

Düden Şelalelerine Nasıl Gidilir?

Varsak’a 1 kilometre uzaklıktaki şelale, Antalya Merkez’den ise 10 km 15 dakika uzaklıktadır. Kendi aracınız ile gitmek isteyenler Varsak Yolu’ndan gelerek şelaleye ulaşabilirler.

Otobüsle gitmek için;
Otobüsle Düden Şelalesi’ne gitmek isteyenler VC30, CV17, CV17A, VC30, VL62, VF66, VC69, 524 ve 524A nolu belediye otobüslerini kullanabilirler.

Minibüsle gitmek için;
Antalya Merkez’den Varsak minibüs dolmuşlara binerek de şelaleye gelmeniz mümkündür.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Kimler Neler Demiş?

1 Yorum - "Düden Şelalesi | Düden Waterfalls Antalya"

Bildir
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Latricia
Ziyaretçi

yes, that’s awesome, way to point that out…we did all last month on the idea that things are ‘out of order’ and we spent an entire week on the east and west imagery in ges;sin&#8230eso its great that you noticed that cause it’s those little things that i never used to catch at all.

wpDiscuz
Yukarı Çık kacak bahis siteleri kaçak iddaa siteleri