DOLAR: 3.94 TL
EURO: 4.86 TL

Daha İnce Görünmenin Yolları

3 hafta önce
77 kez görüntülendi

Daha İnce Görünmenin Yolları

DAHA İNCE GÖRÜNMENİN YOLLARI

s. Çünkü ince ve fit bir vücuda sahip olmak maalesef öyle kolay bir iş değildir. Her bulduğunuzu sınırınız olmadan yiyerek ve evde oturarak hiçbir yere varamazsınız. Onun için ayağa kalkın ve çalışmaya başlayın.

  Diyet ve Spor

Tabi ki daha ince görünmenin yolları zayıflamaktan geçer. Daha az yiyerek ve spor yaparak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Sadece günlük olarak tükettiğiniz porsiyonlarınızı bir miktar azaltsanız bile kilo vereceğinizi göreceksiniz. Buna ek olarak yağlı yiyeceklerden ve beyaz ekmekten uzak durarak tam tahıllı ekmekleri tercih etmeniz bile belirgin oranda kilo vermenize katkı sağlayacaktır. Üstelik de bunları yaparak aç kalmayacaksınız. Sadece yediklerinizi değiştireceksiniz. Üstelik size ekmek yemeyin de demiyoruz. Tam tahıllı ekmek yiyin diyoruz. Buna bir de spor eklediğiniz zaman vereceğiniz kilo miktarı artacak ve daha ince görünmenin yollarından en etkilisini gerçekleştirmiş olacaksınız.

  Ayakkabı Seçimi

Daha ince görünmenin yollarından size kalıcı çözüm sunanı elbette ki diyet ve spor yaparak kilo vermek. Fakat bunu yapamıyorsanız bazı hilelerle daha ince görünebilirsiniz. Kadınlar bu konuda oldukça şanslı. Çünkü giyeceğiniz topuklu ayakkabılar sizi olduğunuzdan oldukça fazla ince gösterecektir. İnce topuk ve zarif ayakkabılar seçtiğiniz zaman kalın topuk ve kaba bir ayakkabıya nazaran daha ince görünürsünüz.

 Kıyafet Seçimi

Kıyafet seçimi daha ince görünmenin yollarını arayanların en dikkat etmesi gereken nokta aslında. Çünkü kilomuzu göstere kıyafetlerimizdir. Burada öncelikli olarak vücut tipinizi bilmelisiniz. Örneğin göbekli bir vücudunuz varsa göbeğinizi saracak kıyafetlerden uzak durmalısınız. İlla ki dar giyeceğim diyorsanız eğer elbette ki bunun da çözümü var. Korseler. Kalın bacaklara sahipseniz eğer ispanyol paçayla birlikte kombinleyeceğiniz topuklu ayakkabılar sizi olduğunuzdan en az bir beden daha ince gösterecektir. Büyük kalçalara sahipseniz o zaman sizlere tunikleri öneririz. Kısa ve kalçayı açıkta bırakan bluzlardan uzak durmalısınız. Bu parçalar kalçalarınızı olduğundan daha büyük bile gösterebilir.

Daha İnce Görünmenin Yolları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
Yukarı Çık