DOLAR: 3.79 TL
EURO: 4.66 TL

Bülent Ersoy söz kesti

1 yıl önce
139 kez görüntülendi

Bülent Ersoy söz kesti

Merasime gelmek için evvelki gece saat 22.00’de uçağa binmeyi tasarılanan Ersoy, uçağı kaçırınca 02.30’daki bir başka uçakla Antalya’ya geldi. Sabaha karşı merasime katılan Ersoy’u karşılarında gören çağrılılar şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Arzu Acay’ın evinde yapılan söz yüzüğü takma merasimine çok sayıda çağrılı katıldı. İhtiras Esin Saraçoğlu’na sözlüsü Cengiz Kan eşlik etti. Merasimin onur misafiri Bülent Ersoy rengarenk giysisi, kolyesi ve takılarıyla dikkat çekti. Saçına taktığı pembe gül aksesuarıyla dikkati üzerine toplayan Ersoy, sık sık İhtiras Esin Saraçoğlu’nu yanına çağırarak tavsiye verdi. Güvey adayına elini öptüren Ersoy, sempatik tavırlarıyla dikkat çekti.

‘ELLERİMDE BÜYÜDÜ’

Söz için İstanbul’dan Antalya’ya bir geceliğine geldiğini belirten Ersoy, “İhtiras benim ellerimde büyüdü. Onu bu güzel gecesinde yalnız bırakamazdım. Merasime biraz geç kaldım. Fakat şimdi buradayım, mutluyum” diye konuştu. Ersoy, başdanışmanı Arzu Acay ile aralarında bambaşka bir arkadaşlık olduğunu da vurguladı.

Misafirleriyle yakından ilgilenen Arzu- Levent Acay çifti, ara ara duygusal anlar yaşadı. Güzelliği ve şıklığıyla gecenin yıldızı olan İhtiras Esin Saraçoğlu ise çağrılılara elleriyle kahve ikram etti. Çiftin söz yüzüklerini aile büyükleri beraber taktı. Ersoy, çifti oturduğu yerden alkışlayarak kutladı.

İbrahim LALELİ / ANTALYA, (DHA)

Bülent Ersoy söz kesti Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
Yukarı Çık