Pazar, Nisan 22

Bodrum TurgutReis (Muğla)

0

Bodrum TurgutReis, Muğla ilimizin Bodrum ilçesinin bir mahallesidir. Bodrum Turgut Reis Bodrum arası 18 km, Milas-Bodrum Havalimanı’na 50 km ve Muğla‘ya 124 km mesafededir.. Turgut Reis, Ege Bölgesinin hatta Türkiye’nin en güzel en doğal sen seçkin tatil bölgelerinden biridir. Nüfusu 30 bini geçmekle birlikte Bodrum‘un merkezinden sonra ikinci büyük mahallesidir.

Turgut Reis’e Bodrum merkeze dolmuş ile yaklaşık 20 dakikada gidebilirsiniz. Bodrum barlar sokağı gibi gürültülü ortamları tercih etmiyor sessizlik huzur istiyorsanız mutlaka Turgut Reis’i tercih etmelisiniz.

Bodrum merkez otelleri gibi Turgut Reis’in tüm otel, apart ve kiralık villaları Nisan ayından itibaren rezerve edilmeye başlar. Yani sezonun ortasında boş yer bulmak imkansız gibi bir şey. Turgut Reis’te otel fiyatları gayet uygun ve kalitelidir.

Turgutreis‘in eşsiz huzurlu atmosferi ile iç içe olan Turgutreis otellerinde konaklarken, yılın tüm yorgunluğunu geride bırakcaksınız. Eğer biraz hareket ve eğlence ararsanız da Bodrum merkeze yalnızca yarım saat uzaklıkta olacaksınız.

Yaz aylarında rezervasyonsuz yer bulmak neredeyse imkansız Bodrum Turgutreis otellerinde. Bu nedenle şimdiden otelinizi seçin ve rezervasyonunu yaptırın deriz.

[Best_Wordpress_Gallery id=”32″ gal_title=”turgutreis”]

Paylaş

Yorum yapın