DOLAR: 3.97 TL
EURO: 4.90 TL

5 Günde Göbeğinizi Egzersiz Yaparak Eritmek İster misiniz ?

2 ay önce
76 kez görüntülendi

5 Günde Göbeğinizi Egzersiz Yaparak Eritmek İster misiniz ?

5 Günde Göbeğinizi Egzersiz Yaparak Eritmek İster misiniz ?

 

5 gün boyunca düzenli olarak egzersiz yaparsanız eğer düz bir karına sahip olmaya başlamışsınız demektir. Karın kaslarınızı güçlendirecek ve göbeğinizi eritecek 5 adımda egzersiz hareketlerini sizinle paylaşıyoruz. Hergün düzenli olarak bu egzersizleri yaparsanız kısa zamanda size olan katkısını fark edip daha istekli olacağınıza inanıyoruz. Listenin uzun olduğuna aldanıp gözünüz korkmasın siz sadece isteyin geriye kalan kısmını bırakın vücudunuz kendisi halletsin.

 

 İşte Yapılacak Egzersizler
  • Düzenli olarak nefes alıp vermeye başlayarak 20 kez tekrar ile mekik çekmeye başlayın
  • Sırtınızın üzerine yatın ve nefes alıp vererek vücudunuzu sağa ve sola çevirerek hafif biçimde kendinizi yerden kaldırın.
  • Tekrardan sırt üstü yatarak bel kısmınızı tamamen yere değecek şekilde durun. Nefes verirken sağ bacağınızı ileri doğru uzatın ve ardından sol bacağınız için de aynı hareketi yapın. Bu egzersizi de 3 set ile 12 tekrar yapın.
  • Ardından yine Sırt üstü yatarak 2 bacagınızı da 90 derecelik açı ile havaya kaldırın. Ellerinizi başınızın arkasına koyarak vücudunuzu yukarı ve aşşagı olacak şekilde kaldırıp indirin. 3 set ve 15 tekrar yapın.
  • Hiç pozisyon bozmadan bu sefer de sağa ve sola vücudunuzu dönderecek şekilde kaldırıp indirin vücudunuzu. Bu hareketi ise 3 set 18 tekrar ile tamamlayabilirsiniz.
  • Vücudunuzu plank duruşu pozisyonuna getirin yani ( dirsekleriniz ve kollarınız yerde duracak biçimde avuç içleriniz yere doğru dönük sadece ayak parmak uçlarınız yerde olacak şekilde vücudunuzu yerden kaldırıp tamamen olmasa da durabildiğiniz kadar tüm vücudunuzu tam düz konuma getirin. ) Sonrasında nefes vererek Sağ Kol ve Sol bacak ileriye doğru uzatın burada önemli olan belinizi aşşagı doru düşürmede düz durabilmektir. Bu hareketi ise yine 3 set 18 tekrar ile yapabilirsiniz.
  • Bu sefer vücudunuz yan duracak şekilde dirseğinizin üzerine doğru yatın ardından bacaklarınızı çapraz konuma getirin. Nefesinizi verirken vücudunuzu ise yukarı doğru kaldırın. Yukarıya doğru kaldırdığınızda vücudunuzun topuğunuza kadar aynı hizada olmasına dikkat edin Bu hareketi ise 3 set 15 tekrar şeklinde yapabilirsiniz.
  • Yüz üstü yatın kollarınızı vücudunuza paralel olacak şekilde uzatın. Nefes verirken sırası ile sol kol sag bacak sag kol sol bacak olacak şekilde kaldırın. Bu seti de 3 set 18 tekrar ile yapınız.

5 Günde Göbeğinizi Egzersiz Yaparak Eritmek İster misiniz ? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
Yukarı Çık