DOLAR: 3.97 TL
EURO: 4.90 TL

2018 yılı Kadın Modasını Merak Edenler

2 ay önce
134 kez görüntülendi

2018 yılı Kadın Modasını Merak Edenler

Valentino

Pantone’nin 2018 yılında renk olarak belirlediği mor yada Ultra Violet rengini üzerimize giydiğimiz paltolarda görmek mümkün olacak. 2018 yılının trendi olacak olan bu oversize paltolar birleşince ortaya harika bir şey çıkıyor.

MiuMiu

2018’in ilk aylarında modayı takip eden kadınların ilgisini kıyafet ve ayakkabılarda göreceğimiz plastik desenler olacak olan hatta özellikle paltolarda dahi üzerinize giyilebilecek yağmurlu havalar için tasarlanmış ürünler karşımıza çıkacak.

Steven Madden

Size Plastik desenleri her yerde göreceğiz demiştik. 2018 yılında o giymeyi çok sevdiğiniz topuklu ayakkabılarda da plastik olacak. Her ne  kadar görmeden bize kötü gelse de emin olun mağazalarda kapış kapış bu desenleri arayıp getirtmek için çabalayacaksınız.

Kendall – Kylie

2018 yılında plastik bot olmadan olmaz diyenleriniz olacak ve zamanla bu akım yayılıp her kadının aklını başından alacak ve trend olacak bot tasarımları mevcut. Yağmurlu havalarda şıklığınızı tamamlayacak olan bu botlar şeffaf olması nedeni ile de ayrı bir ilgi çekici görünüme sahip olacaksınız. İçiniz ne ise dışınız da aynı olacak yani bu sene.

JefferyCampbell

Çicek desenlerini ilk olarak kot pantolon ve kot ceketlerde görmüştük hatta özel davetlerde dahi giydiğimiz gömleklerimizin üzerinde hala mevcut. 2018 yılında ise sanırım bu çiçek desenli işlemeleri kış aylarımızı bahar tadında süslemek için giydiğimiz botlarımız da da bize sunacaklar. Ciçek desenlerini hangi kadın sevmez ki

Zara

Topuklu giyemeyenlerin bile rahatça giyebileceği ve bir o kadar da şık tasarımı olan rahatça yürümenizi sağlayacak kalın topuklu ayakkabılar zarifliği ile göz doldurmaya yetiyor. Yıllardır Zara’dan başka bir mağazayı tercih etmeyen kadınların bir çoğunluğunun yüzü gülecek anlaşılan. Özel geceleriniz de bile hiç zorlanmadan ayakkabılarınız ile birlikte vakit geçirebilecek ve ağrısız sızısız bir gece atlatmanıza yardımcı olacaktır.

Balanciega

Her kadın siyahın asilliğine ve gizemine inanmıştır. Üzerinizde duran siyah bir elbisenin altında siyah kalın tabanlı ve büyük kemerli bir ayakkabı şıklığınızı tamamlayacaktır. Geçtiğimiz yıllarda da kadınları etkisi altına alan bu ayakkabılar 2018 de de karşımıza çıkacak gibi görünüyorlar. Ancak yanları açık olduğu için yağmurlu havalarda giymemelisiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

  Subscribe  
Bildir
Yukarı Çık